Centrum sociálních služeb Pomněnka, z.ú.

výstava obrazu

Ve fotogalerii najdete fotky ze zahájení výstavy a pokud zavítáte na náš facebook, najdete tam i videa z koncertu Jana Buriana. 

Výstava potrvá až do 19. 9. 2023

Dne 19. 5. 2023 od 17 hod. zahájíme v krásných prostorách Zámku Třemešek (Králec 3, Dolní Studénky), konkrétně v kavárně a zimní zahradě, vernisáž prací uživatelů denního centra. Výstava je spojená s koncertem Jana Buriana.

Tímto zveme všechny autory prací, jejich rodinné příslušníky, přátele a všechny lidi, které zajímá umění, protože díla, která budeme vystavovat jsou jedinečná. A písně Jana Buriana, které se ponesou zámeckými prostorami budou také stát za to. 

Výstava je výsledkem několikaleté výtvarné činnosti uživatelů denního centra. Je rozdělena do dvou částí. První se nachází v kavárně a druhá v komunitním centru v prvním patře zámku. U příležitosti výstavy vznikl katalog, ten můžete najít v prostorách kavárny. Obsahuje širší průřez tvorbou výtvarné třídy a naleznete v něm i obrazy, které je možno zakoupit. Z neprodejných prací, o které by byl zájem, můžeme vytvořit kopie v rámci limitované edice do pěti kusů. Výdělek bude použit nejen pro další tvůrčí aktivity našich uživatelů, ale také pro činnost celého centra denních služeb. Rádi se domluvíme i na případné osobní prohlídce nevystavených obrazů. Obrazy můžete obdivovat na uvedených místech až do konce září.